Укрексімбанк доповнив перелік власних балансових об’єктів на продаж через «СЕТАМ»

Державний Укрексімбанк виставив на продаж через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) непрофільні активи з рухомим та нерухомим майном в Київській, Хмельницькій, Дніпропетровській, Львівській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській, Чернівецькій та Житомирській областях. Загалом на торги надійшли 57 лотів на загальну стартову суму майже 580 мільйонів гривень. Перелік об’єктів Укрексімбанку для продажу на електронних аукціонах OpenMarket знаходиться за посиланням https://bit.ly/3xljogj 

Банком реалізуються нежитлові будівлі в центрі Києва, комерційні приміщення, комплекс будівель та споруд тепличного комплексу, квартири, домоволодіння, побутовий корпус прядильного виробництва, обладнання котельні та інше майно.  Частина лотів виставляється на повторний продаж за зниженими цінами. Крім того, банк вперше запропонував низку таких об’єктів, як житлові квартири та паркомісця у новобудові елітного класу у зеленій зоні Львова. Найдорожчий лот – офісні та комерційні приміщення у старовинній будівлі поруч з Майданом Незалежності в Києві. Стартова ціна — 134 653 446 грн. 

«Активи перебувають на балансі банку та після продажу у більшості випадків можуть відразу використовуватись новими власниками за призначенням. За необхідності банк може розглянути можливість надання переможцям торгів кредитних коштів для придбання майна на ринкових умовах», – повідомив член Правління Укрексімбанку Дмитро Каплюк.

«В цьому році ми вже реалізували активи Укрексімбанку на понад 435 мільйонів гривень. Конструктивна позиція банку щодо ціноутворення відповідно до ситуації на ринку та гнучка взаємодія з потенційними покупцями значно підвищують можливості успішної реалізації нових лотів на цих відкритих торгах», – наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро. 

«Ми раді, що у першому пулі продажів покупці змогли переконатися в прозорості процедур, простоті доступу до інформації за об’єктами, відсутності бюрократичних процедур щодо ознайомлення з необхідними техніко-юридичними документами. Це сформувало суттєвий попит на активи та чесну конкуренцію під час торгової сесій, що сприяло зростанню ціни за результатами аукціону на понад 32% від початкової вартості. НЕБ провів переговори з цілим пулом інвесторів, які сьогодні чекають на нові комерційно цікаві об'єкти на продаж від Укрексімбанку, і ми готові надати кваліфікований консультаційний супровід кожної угоди», – зазначила керуюча директорка Національної електронної біржі Євгенія Божко.

Довідково:
НЕБ здійснює діяльність на українському ринку з 2014 року, має значний досвід роботи з електронними торгами та є лідером продажу у багатьох електронних системах. Компанія надає комплексні послуги від підбору об’єкта, його вивчення до планування стратегії участі в аукціоні. За роки своєї роботи реалізувала понад 5 тис. об’єктів державної та комунальної власності на загальну суму понад 5.83 млрд грн, з них 416 об’єктів малої приватизації вартістю 3.44  млрд грн або 31% від загального обсягу продажів таких об’єктів загалом на ринку. Серед найбільших досягнень НЕБ – продаж готелю «Дніпро» за рекордну суму 1,1 млрд грн та АТ «Київпассервіс» за 230 млн грн.