Прозорро.Продажі змагаються за право представляти Україну у премії Open Government Award-2021

Прозорро.Продажі потрапили у шорт-лист номінації на премію Open Government Award 2021 за забезпечення відкритості та прозорості продажу та оренди публічних активів і майна. Голосування за те, хто стане номінантом від України, триватиме до 9 вересня. Номінант змагатиметься з іншими європейськими проектами за право потрапляння у фінал. Переможців назвуть на Глобальному саміті у грудні цього року. 

Проголосувати за команду Прозорро.Продажі можна за посиланням https://forms.gle/QanjaXtpEMUTDpvQ7 Голосування триває до 9 вересня 2021 року.

Потрапляння до шорт-листа гарна нагода згадати про одні з найуспішніших аукціонів з продажу публічних активів майна, якими ми пишаємося. 

Одним з наших найбільших аукціонів залишається минулорічний продаж готелю Дніпро в системі Прозорро.Продажі. За готель змагалися 29 учасників, і вже у першому раунді з 80 млн ціна зросла до 711 млн, а за підсумком 3 раундів аукціону ціна зросла до 1,1 млрд. грн. Цей продаж досі залишається найбільшим аукціоном малої приватизації у системі. Новим власником готелю «Дніпро» став співзасновник найуспішнішої кіберспортивної організації країни Natus Vincere Олександр Кохановський разом із партнерами. 

Відкритий та прозорий аукціон дозволив державі не лише успішно реалізувати цей актив, а й отримувати податки при ефективному управлінні готелем новими власниками, які планують його перетворити на перший готель в світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. 

Однією з важливих подій для нас цього літа стало відкриття оновленого Центрального автовокзалу. У березні 2020 року автовокзал та ще 23 автостанції у Києві та області приватизували, а вже в липні 2021  компанія-переможець аукціону “Укрпас” відкрила оновлену будівлю. Тепер замість колись занедбаного вокзалу з’явився новий об’єкт інфраструктури, зі зручними сервісами — хостелом, кав’ярнею, сучасною навігацією. За рік інвестор вклав 100 млн грн в переобладнання і 20 млн грн в ІТ-систему.