ФДМУ затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю «Дніпро» за 1,11 млрд. грн.

28 липня 2020 року Фонд державного майна України затвердив протокол про результати електронного аукціону з продажу готелю «Дніпро» компанії ТОВ «Смартленд». Завдяки цій угоді держбюджет отримує 1,11 млрд грн, які б він міг одержати від роботи готелю в поточному режимі, згідно з його фінрезультатом 2019 року, за 3 911 років.

Таким чином клієнт «Національної Електронної Біржі» компанія «Смартленд» пройшла повну перевірку і відповідає всім вимогам до покупця, які передбачені законодавством України.

Перед участю в торгах «Національна електронна біржа» спільно з клієнтом провели експертизу документів на відповідність усім вимогам закону України про приватизацію. Завдяки чому зняла з клієнта ризики дискваліфікації в разі, якщо він виграє аукціон, але не буде відповідати вимогам законодавства.

Також до аукціону «Національна Електронна Біржа» провела ретельний аналіз об’єкта і зробила свої прогнози щодо потенційної вартості готелю «Дніпро». Про потенційну високу вартість даного об’єкта говорили аналоги на ринку і результати продажу схожих об’єктів в системі Прозоро.Продажі, а також унікальна локація об’єкта.

Фахівці «Національної Електронної Біржі» розрахували потенційну прибутковість готелю, яку можна було б отримувати після його модернізації.

«Наша компанія — лідер українського ринку тому що серйозно підходить до аналізу і вибору об’єктів. Наше завдання – знайти найцікавіші, зібрати необхідну інформацію по ним, зробити експертизу документів, спрогнозувати потенційну вартість і запропонувати інвесторам. Як тільки інвестор прийняв рішення, ми разом починаємо готуватися до торгів — консультуємо, аналізуємо його пакет документів, обговорюємо бюджет клієнта і, відповідно, допомагаємо йому визначитися зі стратегією на торгах. Наша мета — привести учасника до перемоги. Саме тому ми перші серед 50 провідних електронних майданчиків України», — прокоментувала подію керуюча партнерка «Національної Електронної Біржі», — Євгенія Божко.

Загалом «Національна електронна біржа» за допомогою системи ProZorro.Sale продала 1842 об’єкти загальною вартістю 3,2 млрд грн., з них 244 об’єктів малої приватизації вартістю 1,88 млрд грн або 47% від загального обсягу продажів таких об’єктів в цілому на ринку.