Київ отримає модернізований автовокзал завдяки приватизації ДП «Київпастранс»

Центральний автовокзал столиці вперше за 60 років буде суттєво модернізовано та перероблено на міжнародний транспортний хаб.

Новий власник, ТОВ “Бастіон-груп”, що є клієнтом Національної Електронної Біржі, збирається вкласти близько 2 мільйонів євро в оновлення автовокзалу.

«Ми дуже пишаємося, що стали причетними до цієї історичної події. Особливо приємно, що наш клієнт не лише переміг в аукціоні та придбав цікавий об’єкт, але й те, що він вже інвестує чималі кошти в його розвиток», – коментує подію керуюча партнерка Національної Електронної Біржі Євгенія Божко.

У новому автовокзалі планується розмістити фуд-корти, інформаційні табло по всій території, зони відпочинку, а також медичний кабінет. Надалі передбачається будівництво сучасного готелю для очікування рейсів або ночівлі на території вокзалу. Таким чином, Київ отримає сучасний і зручний вокзал коштом нового власника.

Нагадаємо, що аукціон з приватизації державного пакета акцій АТ “Київпассервіс” відбувся в березні 2020 року онлайн. За право стати власником змагалися три учасники, ціна активу зросла зі стартових 196 до 231 млн грн. При цьому новий власник взяв на себе низку зобов’язань, серед яких збереження основних видів діяльності підприємства, погашення заборгованості, виконання колективного договору тощо.