Прозорий продаж лісу та нові ІТ рішення

Національна Eлектронна Біржа постійно плідно працює над власним розвитком та розширенням кількості сервісів та їх якості для наших клієнтів. Відсьогодні ми розпочинаємо новий етап у нашій історії та презентуємо ІТ розробку нового рівня, що відповідає очікуванням ринку:
https://bid.neb.org.ua/auctions/index
У нашому новому продукті спільно з ІТ командою ми втілили найкращі побажання наших клієнтів та всі власні напрацювання минулих років.
Відтепер майданчик має надсучасний особистий кабінет, що дозволяє робити пріоритезацію лотів, управляти бюджетом під час торгів в автоматичному режимі, впроваджені індикатори переможців, а головне – створена можливість одночасної участі в безлічі аукціонах в одному вікні.

І першим стрімом, що розпочне роботу на новій платформі стане продаж необробленої деревини, а це один із найбільших ринків в системі Прозорро.Продажі, де річний обсяг реалізації активів сягає 12-15 млрд грн.
ІТ удосконалення дозволять нам створити спільно із Прозорро.Продажі нові можливості для збільшення кількості лотів у системі та полегшити роботу новим учасникам у ній. Прозорро.Продажі та реалізація деревини на онлайн аукціонах дозволить зашкодити неконтрольованій вирубці дерев та їх подальшому незаконному продажу.

Запрошуємо до роботи у новій системі щодо придбання необробленої деревини.