НЕБ став консультантом для малого та середнього бізнесу в Дія.Бізнес

Національна Електронна Біржа приєдналася до державного порталу «Дія.Бізнес» в якості консультанта для підприємців.

Відтепер провідний експерт НЕБ допомагатиме представникам малого та середнього бізнесу розібратися зі специфікою роботи електронних аукціонів, зокрема системи Prozorro.Продажі.   

«Дія.Бізнес» – це онлайн платформа, яка надає безкоштовні консультації, проводить навчання та пропонує корисні сервіси для підприємців. Серед консультантів як штатні працівники, так і представники українських компаній. Тому ми раді приєднатися до цієї ініціативи та допомогти вашому бізнесу.

Національна Електронна Біржа працює на українському ринку електронних торгів з 2014 року та є його лідером. НЕБ надає комплексні послуги від підбору  об’єкту, його вивчення та до планування  стратегії участі в аукціоні. За період роботи НЕБ  за допомогою системи ProZorro.Продажі  реалізувала понад 2000 об’єктів загальною вартістю більше 3,2 млрд грн, з них 244 об’єктів малої приватизації вартістю 1,88 млрд грн або 47% від загального обсягу продажів таких об’єктів в цілому на ринку. Серед останніх досягнень НЕБ продаж готелю «Дніпро» за рекордну суму 1,1 млрд грн.

Саме тому заручившись консультаційною підтримкою експерта НЕБ, Ви отримаєте не тільки професійну консультацію, а й можливість персонального супроводу від менеджерів НЕБ у разі якщо маєте конкретній об’єкт, який хочете придбати на аукціоні, чи уже сформований інтерес для його підбору